Manchester United prvi finalist Lige prvaka

Head Admin

Broj komentara : 245
Lokacija : Sarajevo:)
Registration date : 2008-04-23

KomentarNaslov komentara: Manchester United prvi finalist Lige prvaka   Wed Apr 30, 2008 3:37 am

Manchester United - Barcelona 1:0
Prvi finalist ovogodišnjeg izdanja Lige prvaka je momčad Manchester Uniteda, koja je večeras minimalnim rezultatom 1:0 na svom terenu slavila pobjedu protiv Barcelone, nakon što je prva utakmica na Nou Campu prije šest dana završila bez golova.

Po prvi put će se tako u finalu ovog natjecanja naći dvije engleske momčadi, a tko će biti protivnik Manchester Unitedu znat će se sutra, kada se u drugom polufinalu sastaju Chelsea i Liverpool.

Iako u napadu nisu mogli računati na ozlijeđenog Waynea Rooneya, United je na svom terenu zaigrao puno ofanzivnije nego u prvoj utakmici i to im se isplatilo već u 14. minuti, kada je iskusni Paul Scholes sjajno pogodio sa dvadesetak metara.

Igralo se nakon toga otvoreno sa obje strane, i jedna i druga momčad je imala po nekoliko poluprilika, ali mreže su mirovale i na odmor se otišlo sa vodstvom domaćih rezultatom 1:0.

U drugom poluvremenu gosti su pokušali napraviti nešto veći pritisak, Messi i Deco su pokušavali, ali njihove su akcije uglavnom prekidane na dvadesetak metara od domaćeg gola. S druge strane, najviše problema gostujućoj obrani su stvarali Portugalci Nani i Ronaldo, koji su stvorili nekoliko izglednih prilika, ali lopte su uglavnom išle pored gola.

Barcelona je u posljednjih petnaestak minuta napravila veliki pritisak i slika na terenu je podsjetila na onu od prije šest dana, ali domaći su se do kraja sjajno branili i sačuvali prednost koja ih vodi u Moskvu

KomentarNaslov komentara: odgovorrr   Wed Apr 30, 2008 7:01 am

Nez bg sta da napisem na ovo al et po meni barsa je trebala pobjediti jer man se branio ko zepa Shocked
crazy
Clan
Clan

Broj komentara : 39
Age : 25

KomentarNaslov komentara: jooooooooooooooooooooooj   Wed Apr 30, 2008 10:06 am

jao skolsa .... lol! fakat je majstor Cool svaka mu casto Cool Cool ali ce ipak liverpool osvojiti ligu prvaka lol! Very Happy Cool Laughing Razz
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Manchester United prvi finalist Lige prvaka   Today at 10:39 am