Welcome to the club

HomePortalCalendarKako koristiti ovaj Forum?TražiLista članovaRegistracijaLogin

Share | 

PunkBuster & cod 2 patch

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Next.
Head Admin
Head Admin

Broj komentara : 378
Registration date : 2008-04-23

KomentarNaslov komentara: PunkBuster & cod 2 patch   Sun Apr 27, 2008 11:57 am

Dragi posjetioci sub_clan foruma i igrači " Call Of Duty 2 " igre.

Call Of Duty 2 se trenutno igra na verziji Patch-a 1.3 pa za sve one koji nisu znali gdje da dodju do tog Update-a za verziju 1.3, evo link:

ftp://ftp.bih.net.ba/pub/games/cod2/Cal ... chv1_3.exe

Svi igrači koji su korisnici BiHnet usluga, mogu isti ovaj Patch 1.3 da skinu iz Free Zone ne koristeći internet i obračun saobraćaja.

Vremenom dolazi igračima do poteškoća prilikom ulaska i same igre na CoD2 serverima, tako da ih izbacuje zbog zastarjele verzije Update-a PunkBuster-a.

Ovaj problem možete riješiti na više načina, ali evo par primjera kako se to može riješiti:

1. konektujete se na CoD2 server koristeći internet a ne Free Zonu da PB može SAM izvršiti Update i nakon nekoliko minuta mirno igrate

2. možete skinuti program sa http://evenbalance.com/index.php?page=dl-cod2.php i napraviti manualno Update PunkBuster-a, ovaj program instalirate / stavite u " Call Of Duty 2 / PB " folder

Postoji i treća solucija ali je ona za sve one kojima ne pomogne jedna od ove gore dvije navedena, radi se o sljedećem:

- idete na START - RUN - REGEDIT - desni klik na HKEY_LOCAL_MACHINE i pritisnete Find... - u " Find What " upišite Call Of Duty 2 i pritisnite " Find Next " - na desnoj strani na " Version " pritisnite desni klik i odaberite " Modify " - u " Value data: " upišite umjesto " 1.3 ", stavite " 1.2 " i kliknite OK - poslije toga skinete Patch 1.3 sa gore već navedenog linka i jednostavno instalirajte

Poslije svega ovog trećeg zadnjeg navedenog, konektujte se na CoD2 server i pustite da Vam Update-uje SAM PB ako postoji kakav Update.

U slučaju da Vam je PunkBuster isključen / disable, a dešava Vam se da u slučaju njegovog uključivanja dolazi do gašenja CoD2_MP.exe, onda uradite sljedeće:

- ( ovo je prečica gdje je moj CoD2 instaliran pa da vidite gdje i šta da tražite " D:\call of duty 2\main\players\lish " ) znači interesuje nas fajl koji se zove " config_mp.cfg "

- u prevodu znači da trebate pronaći taj fajl tamo gdje Vam je instaliran Call Of Duty 2

- " config_mp.cfg " otvarate sa Wordpad-om i u njemu ga editujete izmjenjujući liniju " seta cl_punkbuster "0" " gdje tako stoji u Vašem slučaju, dok Vi trebate da stavite ovako " seta cl_punkbuster "1" "

- poslije ovoga treba da Vam radi Update PunkBuster-a, to jest da je " upaljen / enable"

gl & hf
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://subclan00.sosforum.net
nikola
Gost

KomentarNaslov komentara: komentarrrrr   Wed May 14, 2008 8:10 am

e ovo mi je bas trebalo samo ne znam cuo sam da se moze pokretati i preko nekog programa jel mi mozeta malo to objasniti

pozzz
Na vrh Go down

PunkBuster & cod 2 patch
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1